Team Mirabello

Team?

Het Mirabelloteam is een gevarieerd team van hulpverleners dat jou op een herstelondersteunende manier helpt om jouw doelen op verschillende levensdomeinen te bereiken.

Directie en coördinatie

Bob CrombezCoördinator

bob.crombez@rcmirabello.be

Lorentz VerbeerstPsychiater

lorentz.verbeerst@rcmirabello.be

Claudine De Baets Onthaal / Administratie / Boekhouding / Personeel

claudine.debaets@rcmirabello.be

Team Gent

Aurélie Van HaeverbekePsychologe, psychotherapeutisch werk

aurelie.van.haeverbeke@rcmirabello.be

Fien HimpePsychologe, psychotherapeutisch werk

fien.himpe@rcmirabello.be

Frank Nuytten Maatschappelijk werk, werk- en doegericht werk

frank.nuytten@rcmirabello.be

Hanne Eeckhout Ergotherapeute, werk- en doegericht werk

hanne.eeckhout@rcmirabello.be

Ineke Vermoens Kinesitherapeute, lichaams- en ervaringsgericht werk

ineke.vermoens@rcmirabello.be

Katrien ReynaertPsychologe, psychotherapeutisch werk

Katrien.reynaert@rcmirabello.be

Merel Van Den SteenWerk- en doegericht werk

merel.vandensteen@rcmirabello.be

Sara Van GlabekePsychologe, psychotherapeutisch werk

sara.vanglabeke@rcmirabello.be

Team Oudenaarde

Ann Verschuere Psychologe, psychotherapeutisch werk

ann.verschuere@rcmirabello.be

Annelies De Jaegher Maatschappelijk werk, administratie

annelies.de.jaegher@rcmirabello.be

Barbara Martens Psychologe, psychotherapeutisch werk

barbara.martens@rcmirabello.be

Fien HimpePsychologe, psychotherapeutisch werk

fien.himpe@rcmirabello.be

Lindsey Van HoeckeBewegingstherapeute, lichaams- en ervaringsgericht werk

lindsey.vanhoecke@rcmirabello.be

Liesje Van GansenErgotherapeute, werk- en doegericht werk

liesje.vangansen@rcmirabello.be

Marjolein Verbeke Psychologe, psychotherapeutisch werk

marjolein.verbeke@rcmirabello.be

Sofie Overmeire Ergotherapeute, werk- en doegericht werk

sofie.overmeire@rcmirabello.be