et|icon_phone|

Gent

09/225 15 20

et|icon_phone|

Oudenaarde

055/20 68 38
et|icon_mail_alt|

E-mail

info@rcmirabello.be

Team Mirabello

Team?

Het Mirabelloteam is een gevarieerd team van hulpverleners dat jou op een herstelondersteunende manier helpt om jouw doelen op verschillende levensdomeinen te bereiken.

Directie en coördinatie

Bob CrombezCoördinator

bob.crombez@rcmirabello.be

Lorentz VerbeerstPsychiater

lorentz.verbeerst@rcmirabello.be

Claudine De Baets Onthaal / Administratie / Boekhouding / Personeel

claudine.debaets@rcmirabello.be

Team Gent

Aurélie Van HaeverbekePsychologe, psychotherapeutisch werk

aurelie.van.haeverbeke@rcmirabello.be

Chanou Vrijdaghs Psychologe, psychotherapeutisch werk

chanou.vrijdaghs@rcmirabello.be

Frank Nuytten Maatschappelijk werk, werk- en doegericht werk

frank.nuytten@rcmirabello.be

Hanne Eeckhout Ergotherapeute, werk- en doegericht werk

hanne.eeckhout@rcmirabello.be

Ineke Vermoens Kinesitherapeute, lichaams- en ervaringsgericht werk

ineke.vermoens@rcmirabello.be

Katrien Reynaert Psychologe, psychotherapeutisch werk

katrien.reynaert@rcmirabello.be

Merel Van Den Steen Werk- en doegericht werk

merel.vandensteen@rcmirabello.be

Team Oudenaarde

Ann Verschuere Psychologe, psychotherapeutisch werk

ann.verschuere@rcmirabello.be

Annelies De Jaegher Maatschappelijk werk, administratie

annelies.de.jaegher@rcmirabello.be

Barbara Martens Psychologe, psychotherapeutisch werk

barbara.martens@rcmirabello.be

Chelsea Landsheere Ergotherapeute, werk- en doegericht werk

chelsea.landsheere@rcmirabello.be

Ilse Grieten Bewegingstherapeute, lichaams- en ervaringsgericht werk

ilse.grieten@rcmirabello.be

Marjolein Verbeke Psychologe, psychotherapeutisch werk

marjolein.verbeke@rcmirabello.be

Sofie Overmeire Ergotherapeute, werk- en doegericht werk

sofie.overmeire@rcmirabello.be